Direct marketing

Moderné call centrum dokáže byť konkurenčnou výhodou alebo zásadným konkurenčným odlíšením na základe vysokej produktivity, profesionality a výkonnosti špičkových technológií.

Výstupným produktom špičkového call centra bývajú skvele pripravené akvizičné stretnutia, organizovanie obchodných stretnutí, komerčné prieskumy trhu, meranie spokojnosti, retenčné a informačné linky, výstupy z mystery callingu a mystery shopppingu.

SMS marketing

Zásadné konkurenčné odlíšenie. SMS, ktorú si prečíta každý !!!

V časoch reklamnej slepoty je spôsob ako predať zákazníkovi informáciu o aktuálnej ponuke vašich tovarov alebo služieb, prípadne výhodnej akcii, čoraz komplikovanejší.

Direct mailing

Vysoká konverzia a obchodná úspešnosť pri kvalitnej stratégiii direct marketingu

Ovládnite jeden z najpoužívanejších nástrojov, ktoré direct marketing ponúka. Ideálnym doplnkom pre aktívny telemarketing, ktorý zastrešuje profesionálne call centrum, je direct mailing opierajúci sa o emailové adresy z vašej databázy mailových adries.

Marketing sociálnych sietí

Efektívny nástroj pre B2B a B2C /Retail obchod

Sociálne siete sú významným prostriedkom komunikácie s klientom nielen v B2C, ale taktiež v B2B sfére. Call One vám ponúka možnosť využiť moderné nástroje direct marketingu – chatbot, FB súťaže, FB pixel, aké využíva každá profi reklamná agentúra. S ich pomocou vám vytvoríme plne automatizovanú komunikáciu so zákazníkom bez toho, aby ste museli čo i len vytvoriť mail.

Webchat marketing

Živá komunikácia zvýši konverziu vášho webu alebo eshopu

Ak ponúkate predaj produktov alebo služieb na internete a úspešne využívate nástroje direct marketingu viete, že podpora pre klienta je nesmierne dôležitá. Infolinka, help desk i reklamačná linka môžu byť efektívne doplnené online web chat-om.