O nás

Kontaktné centrum

Kontaktné centrum Call One ako člen poradenskej skupiny Client & Partner Business Development vám prináša široké portfólio služieb s vysokou pridanou hodnotou, zameraných najmä na rast výkonu v obchodných procesoch vašej spoločnosti.

Na základe dvadsaťročnej praxe poradenskej skupiny efektívne analyzujeme úspešné nástroje a postupy vašej konkurencie, aby ste vždy kráčali o krok vpred. Náš objektívny prieskum ľahko identifikuje trendy a aktuálne potreby vašich zákazníckych segmentov a premieňa potenciál vašej konkurenčnej výhody v reálny profit.

Vízia spoločnosti

Víziou našej spoločnosti

Víziou našej spoločnosti je manažment v duchu trvalého rastu v oblasti nášho podnikania, najmä bez zásadného vplyvu na našu kultúru, vnútorné hodnoty a kvalitu našich služieb. Našou motiváciou je systematické budovanie mena a imidžu špičkovej firmy v oblasti kontaktných B2B centier a call centier. Svojim klientom poskytujeme riešenia v garantovanej kvalite, v dohodnutom rozpočte a timingu. A to je už v dnešnom svete biznisu skutočne vzácne.

Konkurenčná výhoda

Prieskum a analýza

Prieskum a analýzu spokojnosti realizujeme aj vo vlastných radoch. Vďaka osvedčeným procesom a podkladom, akými sú vždy aktuálna databáza, prepracovaný dotazník a profesionálne vyškolení operátori call centra, získavame informácie, ktoré nás posúvajú o krok vpred. Priamo pred konkurenciu. Naši klienti, po konkrétnych realizovaných projektoch, uvádzajú tieto konkurenčné výhody spolupráce s našou spoločnosťou.

Prípadové štúdie

Podnikáte v oblasti

Podnikáte v oblasti internetových služieb? Ak je vašim silným nástrojom direct marketing, konkrétne telemarketing a premýšľate nad tým, ako naplno využiť jeho potenciál, určite vás zaujme prípadová štúdia kampane, ktorú sme v Call One realizovali pre klienta, ktorý pôsobí v oblasti online služieb. Kampaň bola zostavená s jasným cieľom – pozrite sa, ako zvýšiť počet akvizičných stretnutí pre obchodných zástupcov.